تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
بسم الله الرحمن الرحیم معرفی کار گروه وبلاگ نویسان 12034 گروهی است که به وبلاگ نویسان و نویسندگان بلاگ خدماتی بی نظیر رایگان می دهد و در عوض از شما میخواهد که برای آن کار کنید.یعنی هر کسی که برای شما کار میکند،شما برای آن هم باید کار کنید.میشه گفت تعاون دو جانبه که باعث پیشرفت شما و همه دوستان و همه کسانی که از سایت شما دیدار می کنند،می شود. فواید ثبت نام در " گروه وبلاگ نویسان 12034" 1- مشهور شدن 2- تبلیغ آن سایت نویسنده درهمه سایت های های گروه 3- درست کردن اپلیکیشن اندرویدی برای هر سایت 4- پخش شدن در شبکه های اجتماعی 5- درست کردن بارکد برای هر سایت 6- گذاشتن عکس و نام هر نویسنده در سایت مرکز 7- پخش کردن پست های خوب در قسمت بهترین پست های گروه 8- دادن آموزش های لازم 9- تنظیم قالب سایت 10- ساده و حرفه ای و سریع کردن 11- معرفی کردن منابع خوب برای سایت و کلی چیز دیگر این همه تکه کوچکی از فواید است. ما اینجا در دو زمینه نیاز به کاربر داریم. 1- نویسندگی 2- امکانات بیشتر برای کل گروه مدیریت کانال ایتا مدیریت کانال سروش مدیریت اپلیکیشن تولید پوستر تولید آرم تولید بنر دیجیتالی تبلیغات (مانند ارسال نظر که محتوای آن باعث افزایش بازدید سایت های بشود) مدیریت شبکه های اجتماعی (مانند آپارات،نماشا و...) تولید فیلم معرفی تولید فیلم رونمایی غیره (چیزی که در موضوعات اینجا نباشد) اینجا هر کاربر باید یکی از این ها رو انتخاب کنه. اگر "نویسندگی"رو انتخاب کنه.یک سایت به آن داده می شود(به اختیار خود کاربر منبع هم به آن داده میشود) و نویسندگی خودش رو شروع کنه. اگر "امکانات بیشتر برای کل گروه" رو انتخاب کنه.باید یکی از این زیر موضوعی ها رو انتخاب کنه و کارش رو شروع کنه. اگر سوالی باشه،می توانید از قسمت نظرات آن را طرح کنید.
WWW.12034.BLOG.IR


کانال گروه در ایتا

از کانال ما در ایتا دیدن کنید.

نتیجه تصویری برای ایتا

eitaa.com/group_12034

اپلیکیشن ایتا یکی از پیام رسان‎های ایرانی است که در روزهای اخیر تیتر اصلی بسیاری از رسانه‌های داخلی شده و از این پیام رسان به عنوان جایگزین تلگرام اسم برده می‌شود. شاید ضعف سرور پیام رسان‌هایی همچون سروش و یا ضعف امکانات موجود در دیگر پیام رسان‌های داخلی و همچنین عدم کاربرپسند بودن محیط آن‌ها، باعث شده که ایتا شانس زیادی برای دیده شدن داشته باشد، چرا که به طور کلی یک نرم افزار مشابه به تلگرام بوده و حتی بعید نیست که سورس اصلی آن نیز همان باشد.

در این بررسی به طور کلی به معرفی امکانات، ویژگی‌ها و ضعف‌های موجود در این اپلیکیشن می‌پردازیم و بررسی‌های تخصصی‌تر را در آینده‌ای نه چندان دور تقدیم نگاه شما خواهیم کرد ولی در این بررسی به ویژگی‌هایی که معمولا روی آن تاکید شده و توسط مسئولین این اپلیکیشن به آن پرداخته می‌شود، می‌پردازیم.

اپلیکیشن ایتا

چیزی شبیه؟ کپی؟ متفاوت؟ از/به تلگرام!

تمام افرادی که از اپلیکیشن ایتا استفاده کرده‌اند به این موضوع اقرار نمودند که ایتا دقیق و عین به عین همانند تلگرام طراحی شده است و ذره‌ای بین ایتا و تلگرام تفاوتی وجود ندارد و تنها مورد متفاوت این دو اپلیکیشن، صرفا رنگ اپ و لوگوی استفاده شده در آن است که خب بدیهی بود این اتفاق بیفتد!

شباهت اپلیکیشن ایتا به تلگرام به قدری زیاد است که بسیاری از کاربران ایتا را با نسخه‌های غیررسمی تلگرام اشتباه گرفته و حتی زمزمه کپی بودن ایتا از همین نسخه‌های غیررسمی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند ولی این موضوع به صورت کلی توسط مسئولین اپلیکیشن ایتا رد شده و مدعی برنامه نویسی از پایه این پیام رسان هستند.

جالب است بدانید که به طرز عجیبی روند فعالیت ایتا ما را به یاد فعالیت فنی ویسپی نیز می‌اندازد با این تفاوت که ویسپی پس از ایرانی شدن، تا لحظه آخر ایرانی بودنش انکار شد ولی ایتا از همان لحظه ابتدایی فعالیت که از سال ۹۶ آغاز شده بود، یک پیام رسان ایرانی معرفی گردید.

طبق مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر منتشر شده است و بررسی‌هایی که انجام دادیم، صحت این صحبت تایید می‌شود که گویی ایتا همان ویسپی است که صرفا تغییرات مربوط به تغییر برندینگ در آن اعمال شده و در ظاهر نیز شبیه تلگرام شده است. این مورد وقتی جدی می‌شود که کدهای سایت ایتا را بررسی نمایید. کدهای سایت ایتا به طور اخص، دارای کلمات و کدهایی از سایت ویسپی است که بدیهی است در نسخه جدید سایت متوجه آن شده و حذف نموده‌اند ولی وجود سایت‌هایی مثل سایت آرشیو به خوبی موید این موضوع است.

شاید در کوتاه مدت بتوان گفت، اگر نکته‌ای بتواند کاربران معمولی ایرانی را به سمت ایتا روانه کند، همین کپی بودن بیش از حد ایتا به تلگرام باشد ولی در بلند مدت قطعا این موضوع مانع ادامه فعالیت و پیشرفت آن خواهد شد چرا که نبود هویت اختصاصی برای این اپلیکیشن، قطعا در آینده به ضرر این پیام رسان ایرانی خواهد بود.

ربات هوشمند؛ چیزی شبیه تلگرام!

دیگر ویژگی اپلیکیشن پیام رسان ایتا، امکان ایجاد و راه‌اندازی ربات‌های هوشمند است که همانند اپلیکیشن محبوب ایرانی‌ها یعنی تلگرام، کاربران می‌توانند نسبت به راه‌اندازی ربات اقدام کرده و با این قابلیت بسیاری از نیازهای تجاری یا غیرتجاری خود را مرتفع نمایند.

کاربران می‌توانند با طراحی دستیارهای هوشمند و واسط‌های برنامه نویسی، خدمات مختلفی را به مشتریان و مخاطبین خود ارایه دهند. البته به دلیل تازه کار بودن این پیام رسان، نتوانستیم عملا با تست یک ربات کامل و جامع، فعالیت این ویژگی را بررسی کنیم ولی به نظر نمی‌رسد در فعالیت این امکان، مشکلی وجود داشته باشد.

گروه‌های کاربری و کانال‌های اجتماعی در پیام رسان ایتا

از امکانات اپلیکیشن ایتا می‌توان به امکان ایجاد گروه و ابرگروه‌های مختلف اشاره کرد که قابلیت حضور ۵۰۰۰ نفر را به صورت همزمان فراهم کرده و کاربران به راحتی می‌توانند این موارد را ایجاد کرده و آن‌ها را مدیریت نمایند.

نکته جالب در بررسی‌های ما این بود که مسئولین اپلیکیشن ایتا یک امکان جالب را مهیا نموده‌اند که کانال‌های موجود در تلگرام که در سامانه وزارت ارتباطات ثبت شده‌اند، بدون نیاز به اقدامات فنی خاص و صرفا با احراز هویت مدیریت کانال، به اپلیکیشن ایتا منتقل می‌شوند که باعث می‌شود جذابیت استفاده برای مدیران کانال‌های بزرگ افزایش یافته و به راحتی بتوانند تصمیم به انتقال از تلگرام بگیرند.

در مورد دسترسی‌های موجود در بخش مدیریت کانال و گروه‌های کاربری نیز باید بدانید که اکثر دسترسی‌های معمول موجود در تلگرام در این اپلیکیشن نیز وجود داشته و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

هزینه اینترنت اپلیکیشن ایتا تخفیف ۵۰ درصدی دارد

یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از اپلیکیشن ایتا استفاده از اینترنت ارزان قیمت است که معضل اصلی بسیاری از کاربران تلگرام بوده و حجم بسیار بالایی در آن مصرف می‌شود. اما این موضوع در اپلیکیشن ایتا حل شده و با تخفیف ۵۰ درصدی ارایه شده، هزینه مصرفی کاربران کم می‌شود.

البته ایتا در برابر اپلیکیشن سروش که توانسته با رایزنی‌های مختلف، هزینه اینترنت مصرفی کاربرانش را به صفر برساند، قطعا شکست می‌خورد ولی به دلیل عدم اعتماد بسیاری از کاربران به سروش، این امکان ایتا و شانس جایگزین شدنش با تلگرام، این ویژگی جذاب را برای کاربران ارزشمند می‌کند.

نسخه‌های مختلف در پلت‌فرم‌های معمول

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل ذکر برای اپلیکیشن ایتا وجود نسخه‌های مختلف برای پلت‌فرم‌های مورد استفاده است. بررسی‌های ما از نسخه مرورگر و نسخه ویندوز این اپلیکیشن نشان می‌دهد که مسئولین ایتا به خوبی به مشکلات موجود در نسخه‌های مختلف اپلیکیشن پیام رسان سروش، بله و …. پی برده و نسبت به طراحی بهتر نسخه‌های مختلف اپلیکیشن خود اقدام نموده‌اند که بررسی‌های ما از بهتر بودن و برتری این اپلیکیشن نسبت به دیگر برنامه‌های پیام رسان ایرانی حکایت دارد.

کانال‌های درختی بی‌نظیر اما غیر فعال!

یکی از ویژگی‌هایی که در سایت رسمی اپلیکیشن ایتا به آن اشاره شده است، امکان و ویژگی کانال‌های درختی است چرا که در صورت فعال شدن این امکان، ایتا می‌تواند برای مدیران کانال‌ها و حتی سایت‌های خبری جذابیت بیشتری نسبت به تلگرام پیدا کرده و از یک مزیت نسبی فوق‌العاده برخوردار شود.

در این ویژگی کاربران می‌توانند با ساخت کانال‌های مختلف تو در تو و دسته بندی کردن کانال‌های ایجاد شده، همانند یک سایت کامل از انتشار یک‌جای تمامی مطالب با موضوعات متنوع جلوگیری کرده و برای هر موضوع یک کانال زیرمجموعه ایجاد نموده و همانند یک سایت به صورت منو در اختیار کاربرانش قرار دهد. با استفاده از این امکان، کاربران یک کانال دیگر نیاز نیست برای مشاهده اخبار سیاسی، تمامی اخبار ورزشی و اجتماعی و … را مشاهده کنند و کانال‌ها می‌توانند به صورت تخصصی روی تولید محتوای بهتر و تخصصی‌تر تمرکز کرده و خدمات بهتری به کاربرانشان ارایه دهند.

این امکان فعلا به صورت یک ویژگی در سایت رسمی ایتا ذکر شده ولی در جستجوهای ما در این اپلیکیشن مشاهده نشد و شواهد نشان می‌دهد فعال شدن این ویژگی نیازمند گذر زمان است.

فضای ابری و اختصاصی هوشمند برای کاربران

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل ذکر برای اپلیکیشن ایتا، فضای ابری موجود در آن است که کاربران می‌توانند با آپلود فایل‌های خود، از این فضا به عنوان یک حافظه اینترنتی استفاده کرده و در هر جای دیگر و در هر پلت‌فرمی به آن‌ها دسترسی داشته باشند. ابری بودن این امکان به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های آپلود شده از طریق موبایل را در نسخه مرورگر یا نسخه ویندوز مشاهده کرده و یا در هر کجای دنیا بتواند آن‌ها را دانلود نماید.

محدودیت خاصی برای این بخش مشاهده نکردیم و سرعت دانلود و آپلود در آن نیز خوب بوده و کندی موجود در بعضی دیگر از اپلیکیشن‌های پیام رسان داخلی در ایتا مشاهده نمی‌شود.

نکته: اپلیکیشن ایتا دارای امکانات و ویژگی‌های زیادی است که می‌توانستیم به نحوه کارکرد و کار با این اپلیکیشن بپردازیم ولی شباهت بی حد این نرم افزار به تلگرام و آشنایی کامل کاربران ایرانی با پیام رسان محبوب، ما را از بیان مطالب تکراری منصرف کرد. در مطالب بعدی به مزایا و معایب این اپلیکیشن خواهیم پرداخت و مقایسه‌ای بین ایتا و سایر پیام رسان‌های داخلی انجام خواهیم داد.

ضعف‌های موجود در اپلیکیشن ایتا چیست؟

به طور کلی اپلیکیشن ایتا به دلیل کپی بودن کامل آن، اشکالات چندانی نداشته و شاید بتوان گفت یک اپلیکیشن پیام رسان ایده‌آل برای کاربران ایرانی است ولی بعضی از اشکالات موجود در ایتا به شرح زیر است:

    • کندی‌ها و قطعی‌های بسیار اندک موجود در آن آزار دهنده است. البته این قطعی و کندی در مقایسه با اپلیکیشن‌های دیگر مانند سروش و گپ بسیار ناچیز بوده ولی اپلیکیشنی که داعیه رقابت با تلگرام دارد، این مقدار از قطعی و کندی در عملکرد برای آن بسیار زیاد است.

    • نبود امکانات مختص کاربران ایرانی همانند سایر اپلیکیشن‌های پیام رسان مانند گپ و بله و سروش که امکانات جانبی مالی ارتباطی و سرگرمی ایرانیزه شده در اختیار کاربران قرار می‌دهند که نرم افزار را کامل‌تر می‌کنند.

 • دانلود و مشخصات فایل

حجم: 10 مگابایت

نسخه: 1.0.4

نوع فایل: apk برای آندروید
اندروید مورد نیاز : -

 • دانلود و مشخصات فایل


دانلود برای ویندوز

حجم: 18 مگابایت

نسخه: 1.0.6

نوع فایل: zip برای ویندوز


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">

"راهنماهای نویسندگان وبلاگ های 12034"
"اخبار وبلاگ های 12034"
"آموزش های لازم برای وبلاگ نویسان 12034"
"محل ثبت نام نویسندگان وبلاگ نویسان 12034"
سایت مرکز کل گروه وبلاگ نویسان 12034
WWW.12034.BLOG.IR
سامانه پشتیبان آنلاین سایت
WWW.12034.BLOG.IR/post/69
اپلیکیشن اندرویدی سایت
WWW.12034.BLOG.IR
صفحه ثبت نام
WWW.12034.BLOG.IR/page/Re
صفحه درباره ما
WWW.12034.BLOG.IR/page/ab
صفحه ما در آپارات
aparat.com/Group_12034
کانال ما در ایتا
eitaa.com/Group_12034
کانال ما در سروش
sapp.ir/Group_12034
کانال ما در گپ
Gap.im/Group_12034
سایت مرکز کل گروه وبلاگ نویسان 12034
WWW.12034.BLOG.IR


تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان